בזמן האבל, השכרת אוהל אבלים יכולה להוות פתרון איכותי לבעיות מקום, המולה ולהתחשבות ברגשות המשפחה.

ראשית, אנו משתתפים בצערכם. אובדן ואבל הם אף פעם לא עניין פשוט. פעמים רבות, הם אפילו יותר מורכבים כיוון שאין אפשרות (או רצון) לארח את כל המנחמים בבית המשפחה. יכול להיות שהבית קטן מדי, או שמספר המבקרים פשוט רב מדי, או שהמשפחה מעוניינת לשמור פרטיותה ולא רוצה שאנשים יסתובבו בבית, ולאחר ימים לא פשוטים, יהיה צורך גם לסדר ולנקות לקראת יום המחרת. במקרים אחרים, נדרש מקום מיוחד שיוכל לשמש כבית כנסת ומקום תפילה, עבור המשפחה והבאים לנחמה.

תהיה הסיבה אשר תהיה, רבים בוחרים לפנות לחברה להשכרת אוהלים ולשכור אוהלים לאבלים. פתרון זה אינו יקר מדי, ובהחלט עוזר להקל על הימים הקשים הראשונים, הן מבחינה לוגיסטית והן מבחינה רגשית, כאשר הוא מאפשר להפריד בין סביבת האבל ובין הבית.

השכרת אוהלים לאבלים בא.ר.נ נדיב

חברת א.ר.נ נדיב מתמחה בייצור, בשיווק ובהשכרת אוהלים. עובדי החברה מנוסים בהקמת אוהלים מכל סוג ולכל מטרה. בטלפון אחד, יוכל צוות עבודה של החברה להגיע עד אליכם, לבחון את השטח, לעזור ולייעץ בדבר המקום המתאים ביותר להקמת האוהל. לאחר מכן, יובל אוהל המותאם לתנאי השטח, למקום ולתנאים – חורף, קיץ, רוחות וכיו"ב.

האוהלים של א.ר.נ נדיב מגיעים במגוון רחב של גדלים, צורות ועיצובים, ומיוצרים מחומרים משובחים בתהליך ייצור קפדני. צוות החברה המנוסה יקים את האוהל במהירות, ביעילות ובבטחה. האוהלים האיכותיים ערוכים לארח את האבלים והמבקרים בנוחות מרבית, לרבות הכנה לתאורה, לקירור או לחימום, עם חלונות ובלי וכל מה שדרוש. בתום השבעה, יגיע הצוות, יפרק את האוהל באותה מהירות ויפנה אותו בחזרה.

איכות באחריות

שירות השכרת האוהלים שלנו מאפשר לכם לקבל אוהלים איכותיים, העומדים בתקנים מחמירים, ומשירות מקיף, שמאפשר לכם להתרכז בדברים החשובים באמת. לנוחותכם, תוכלו להשכיר את האוהלים לכל פרק זמן, ואף להזמין אוהל גדול יותר, או להאריך את משך ההשכרה, במקרה הצורך.

לפרטים נוספים, לבירורים ולהזמנות, צוותנו עומד לשירותכם בטלפון: 9364223 – 08 או שתוכלו לכתוב אלינו ואנו נשוב אליכם בהקדם.

צור קשר

לקבלת שיחת יעוץ ללא עלותקידום באינטרנט קידום באינטרנט