אוהלים מזמן לא מה שהיו פעם – מדובר בהרבה יותר ממספר מוטות ונייר ברזנט שנאחז בהם. כיום ניתן למצוא אוהלים למכירה באיכות גבוהה כל כך שניתן אפילו לגור בהם. חברת א.ר.נ נדיב מתמחה בייצור ואספקה של אוהלים כאלה, ולמרות שכמעט כל מי שהיה חייל לא זוכר את החוויה הזאת בחום, ניתן לקבל חוויה מתקנת באמצעות האוהלים שנוצרו באהבה ותוך חשיבה על כל הפרטים הקטנים והחשובים ליצירת המקום המושלם להעביר בו את הזמן או לחוות אירועים נעימים. בנוסף, האוהלים יכולים לשמש אפילו בתור מחסנים ניידים, עד כדי כך הם עמידים בפני מפגעי הטבע והאדם ומסוגלים להיסגר הרמטית על מנת להגן על כל החומרים המאוחסנים בהם.

המרכיבים החשובים של אוהלים למכירה

ניתן לרכוש אוהלים קיימים ומוכנים, או לחילופין – להגדיר פרופורציות ספציפיות. חברות המתמחות בסוג מוצרים זה מיומנות ביצירת מוצרים בהתאמה אישית מושלמת בכל הקשור לגודל, לצרכים הספציפיים והתוספים החיוניים. המרכיבים של האוהלים למכירה הם:

  • השלד 

עשוי ממתכת עמידה (ברזל מגולבן) וכולל שלושה מרכיבים:

  • החלק ההיקפי העשוי מפיסות בגדלים קבועים, להרכבה ופירוק ללא כל קושי וכן יציבות מיטבית המאפשרת לעמוד בכל תנאי מזג האוויר
  • הגג – הגג מאופיין בשני שיפועים הנפגשים באמצע, מה שמאפשר עמידות בפני גשמים ורוחות וכן יציבות נוספת
  • תוספים – נעילות שונות או אמצעים לאבזור האוהל בצינורות ו"תשתיות אחרות

הכיסוי

  • שמשונית – חומר העומד בתקן הצבאי (היות ומדובר בפריט המשמשת את הכוחות הלאומיים, חסין בפני כל איתני הטבע וכן בפני אש. 

התחזוקה השוטפת של האוהלים לאחר הרכישה

על מנת להפיק את המרב מרכישת אוהלים למכירה, חשוב מאוד לדעת לתחזק אותם נכונה, בין אם בזמן השימוש, והן בעת האחסון. חשוב מאוד למקם את כל הפיסות של השלד במקומות ייעודיים ולאפשר לבד הכיסוי להיות במקום עם אוורור, ללא נוכחות של לחות, עובש, פטריות וכו'. בסופו של יום, מדובר במוצר קמפינג לכל דבר, שחשוב מאוד שלא לאבד אף חלק ממנו, על מנת לא לפגוע במבנה השלם, וכן לאחסן בטמפרטורות מתאימות, לנקות בחומרים המתאימים ולפעול בהתאם להנחיות ולא להשתמש באופן שלא מיועד לאוהלים.

אוהלים למכירה במגוון גדלים ומגוון שימושים

צור קשר

לקבלת שיחת יעוץ ללא עלותקידום באינטרנט קידום באינטרנט