קיימים תחומים רבים שבהם לאותו השם יש משמעויות שונות, למשל – כרכרה ורכב מרצדס שניהם רכבים, אך בפועל מדובר בשני דברים שונים לגמרי. כך גם אם אוהלים שמספקת לכם חברת א.ר.נ נדיב בע"מ המתמחה בסוגים שונים של פתרונות הצללה למגוון צרכים. כך, ניתן ליהנות מיתרונות רבים של אוהלים שנבנו ונצרו על פי הזמנה אישית, באופן איכותי ומקצועי המאפשר שימושים מגוונים ומתמשכים, לצד בטיחות, קלות יחסית של ההרכבה והפירוק ומעבר לכל – מוצר באיכות בלתי מתפשרת שנוצר בישראל, תוך התחשבות בתנאי מזג האוויר והמאפיינים הסביבתיים של האזור הגיאוגרפי שלנו. הזמנה של מוצר זה בהתאמה אישית מושלמת תספק את כל הדרוש לאירועים משפחתיים, קמפינג או טיולים אתגריים בטבע.

השימושים השונים של אוהלים בשטח הפתוח

כאמור, האוהלים עשויים לשמש אתכם במקומות ומצבים שונים במהלך חיי היומיום וכן באירועים מיוחדים, משום שלתוך האוהל ניתן להכניס פרטי ריהוט קמפינג שונים, בהתאם לצרכים שלכם או אפילו להפוך לחלק בלתי נפרד ממבנה כלשהו. ובגלל שמדובר בפריט שנבנה בהתאם אישית, ניתן לנצל את האפשרויות הרחבות הגלומות במוצר זה במגוון תחומים בחיים – לעבודה ולמנוחה ואפילו לשיפור מבנים:

  • אוהלים להשכרה למגוון אירועים בטבע
  • קמפינג של כיתות, פלוגות, קבוצות עובדים ועוד
  • קמפינג משפחתי
  • צרכי אחסון בשטח שלכם בבית
  • קירוי של בריכות
  • יצירת פרגולות סגורות בבתים ובבתי העסק 
  • ועוד – בהתאם לרעיונות האישיים שלכם, השמיים הם הגבול!

דקויות לגבי השימוש במוצר הייחודי

חשוב לקחת בחשבון את החומרים שמהם עשויים האוהלים, משום שההבנה הזאת עשויה למנוע מצבים של פגיעה והרס המוצר. ישנם תקנים ספציפיים המאפשרים לנצל את כל האפשרויות הנרחבות של אוהלים למטרות יומיומיות, חברתיות, עסקיות או שכונתיות. האוהלים יכולים אפילו להפוך לחלק ממבנה כלשהו ולייצר סוכך אטום שידאג לכך שמיזוג האוויר יקרר גם את השטוחה שחופה על ידי האוהלים ומבלי לתת לא לברוח החוצה. בסופו של יום, מדובר בלא פחות מאביזר אוניברסלי שידאג לכך שכל השטח המיועד יהיה חסין אש ובטיחותי, על פי תנאי התקן הישראלי המחמירים (כולל התקן הצבאי הלוקח בחשבון מצבים מסוכנים ורגישים ביותר).

צור קשר

לקבלת שיחת יעוץ ללא עלותקידום באינטרנט קידום באינטרנט