חברת א.ר.נ נדיב בע"מ מציגה: קולקציית בדי דראלון איכותיים ויפהפיים במבחר דוגמאות וצבעים לתפירת מגוון מוצרים: סוככים, מוצרי הצללה, כיסויים ועוד

לפרטים ולהזמנות: 9364223 – 08 או 2509008 – 072

  • הגנה מגשם: איטום נגד חדירת מים
  • הגנה מקרינה: ציפוי דוחה קרינת אולטרה-סגול
  • חוזק ועמידות לטווח ארוך

אודות המוצר- דראלון:

בדים אלו עשויים למעשה מחוטים אקריליים סינתטיים דוחי מים באריגה צפופה, למניעת מעבר מים ולחות. בנוסף, כל יריעה מצופה בציפוי טפלון מובחר ומיוחד, המספק לה איטום נוסף בפני מים, כמו גם עמידות בפני קרינת ה-UV שבאור השמש וחוזק מבני רב יותר. שילובם של כל אלו יוצר יריעות חזקות ואיתנות, המצטיינות בהגנה מצוינת, באיכות ובעמידות לתנאי מזג אוויר חיצוניים – בדיוק כל התכונות שמוצר הצללה מהימן צריך.

דראלון , אסתטיקה ללא פשרות

יתרונותיהם הרבים של בדי דראלון שתוארו לעיל אינם באים על חשבון הפן האסתטי – נהפוך הוא. בדים אלו מגיעים במבחר ענק של דגמים לבחירת הלקוח. זאת הודות לייצור הסינתטי מחוטים אקריליים, המאפשר ייצור בכל צבע וגוון. האסתטיקה של יריעות אלו אינה רק במראה שלהן בעת קנייתן: העמידות והחוזק של בדי דראלון מבטיחה את שמירת יופיים לאורך שנים רבות, מבלי שאלו יסבלו מפגעים כגון קרעים, קילופים, קמטים, או דהיית הצבע בגלל קרינת השמש הישירה. במקרה הצורך, ניקוי הבד הינו קל ופשוט, בזכות ציפוי הטפלון החלקלק.

בעמוד זה תוכלו להתרשם מדגמים שונים של בדי דראלון איכותיים, מהם יוצרת חברת א.ר.נ נדיב את מוצריה. אנו בטוחים כי בין מבחר הדגמים הגדול תמצאו גם אתם את מבוקשכם, בדמות הבד המשתלב בצורה הטובה ביותר בעיצוב, בסגנון ובפלטת הצבעים שרציתם:

צור קשר

לקבלת שיחת יעוץ ללא עלותקידום באינטרנט קידום באינטרנט