נושא החניה זה אחד הגורמים שיכולים להרוס לנו את החיים כאשר הכול לא עובר חלק, אך נוטים להתעלם לגמרי כאשר הכול בסדר. כך, יצירת תנאים טובים עבור חניה לרכב מהווה גורם חשוב ביותר בחיי היומיום. יצירת חניה לרכב בצל באמצעות המוצרים המתקדמים של חברת א.ר.נ נדיב בע"מ המעניקים את האפשרות ליצור שטחי צל נעימים בכל מקום באזור הבית שלכם. כך, אין סיבה לקפח את הרכב ולתת לו לעמוד תחת השמש הקופחת. ניתן להרכיב סככות מותאמות לגודל של רכבים שונים – רכבים קטנים, רכבי שטח, וואן וכו'. המוצרים מגיעים בגדלים מובנים, אך ניתן גם ליצור סככות מיוחדות שמשיגות שתי מטרות בו-זמנית.

כל היתרונות של הצללת חניה לרכב

יותר ויותר אנשים בוחרים שלא להשאיר את הרכב שלהם לחסות תחזית מזג האוויר, ודואגים ליצור לו "בית" שיגן עליו מפני השמש והגשם באותה המידה. היתרונות של כך רבים ומגוונים:

  • שמירה על צבע הרכב – הצל מאפשר לרכב לשמור על צבעו המקורי לאורך זמן ובטווח הארוך – חוסך בהוצאות מוסך.
  • אפשרות לנצל שטח זה למטרות אחרות – כאשר הרכב לא נמצא, או באמצעות הצללה של שטח נרחב יותר, אפשר ליצור סביבה לעסוק בה בפעילויות שונות – מקום לילדים לנסוע על אופניים, אזור לפריקת "סחורה" מהרכב, ועוד.
  • מראה מתוחכם יותר של הבית – פתרונות הצללה מאפשרים לכל הבית להיראות יותר מרשים ויפה, וזו אחת הסיבות לכך שבשנים האחרונות פתרונות ההצללה מהווים עדות לכך שהבעלים משקיעים בנכסים שלהם.

סוכך חניה לרכב

בגלל שהרכב מהווה חלק משמעותי ביותר בחיים של כולנו, ניתן ליצור פתרונות מיוחדים שיעזרו להעניק לבית את התחושה הנעימה ביותר. על מנת להשלים את היתרונות של הצללת החניה לרכב, ניתן להוסיף מרקיזה גדולה שסוגרת את השטח לגמרי ומעניקה מקום להעמיס ולפרוק את הרכב מקניות, מקום לשטוף את הרכב באופן עצמאי בשבתות, להחנות גם את האופניים של כל המשפחה ועוד מגוון רחב של שימושים מועילים שעשויים להיות לשטח זה. חשוב מאוד להשקיע בפרטים הקטנים של אמצעי ההצללה, על מנת למנוע מצבים של קריסה מפתיעה ועגומה.

סוכך לחניה לרכב

צור קשר

לקבלת שיחת יעוץ ללא עלותקידום באינטרנט קידום באינטרנט