מחפשים פתרון קירוי או הצללה לאירוע שלכם?

הגעתם בדיוק למקום הנכון!

א.ר.נ נדיב מתמחה בתחום של ייצור אוהלים ונשמח לתפור עבורכם את הפתרון המתאים!

לפרטים נוספים ולהזמנות חייגו 9364223 – 08 או צרו קשר דרך האתר נשמח לעמוד לשירותכם!

ייצור אוהלים – מקפידים על כל מה שחשוב

ייצור אוהלים הוא עבודה למקצוענים. זאת למרות שנדמה, שמדובר בעבודה קלה שכרוכה בחיבור של כמה בדים וזהו. זאת משום שכשאתם רוכשים או שוכרים אוהל , אתם רוצים שהוא יעמוד בכמה קריטריונים שאי אפשר בלעדיהם:

  • חוזק ויציבות – אוהל העומד תחת כיפת השמיים, ובוודאי לא הייתם רוצים שהוא יעוף מכל משב קל של רוח. לכן, חשוב שהשלד שלו ייוצר מברזל המעניק לו כובד, ושהיתדות שמקבעות אותו לאדמה תהיינה גם הן מברזל, מפלדה או מכל חומר אחר, שהוא חזק דיו כדי לעמוד בפני פגעי מזג האוויר.
  • מיגון מפני אש – אם תיקחו "סתם" בד ותחליטו שהוא מתאים לייצור אוהלים, עלול להיווצר מצב שבמגע הקל ביותר עם אש (ומספיק שמישהו יצית סיגריה בקרבת מקום…), האוהל יעלה באש ויסכן את כל מי שנמצא במקום. לעומת זאת, אם תזמינו שירות מחברה שייצור אוהלים הוא תחום ההתמחות שלה, תקבלו אוהל שנתפר מבדים מיוחדים הממוגנים מפני אש ומפני נזקים אחרים, ותאפשרו לאורחים שלכם (ולכם!) לשהות במקום בבטחה.
  • עיצוב בהתאמה אישית – מכיוון שבדרך כלל מדובר בפתרונות קירוי והצללה לאירועים, הרי שחשוב שהשירות של ייצור אוהלים יתבצע על ידי חברה שתציע לכם מגוון אפשרויות בחירה. א.ר.נ נדיב שמחה להציע לכם אוהלים במגוון צורות, צבעים ועיצובים, כולל כאלה בעלי חלונות לאוורור וליופי, אשר מביניהם לבטח תוכלו למצוא את זה שמתאים לצורך ולהעדפה שלכם.

אוהלים, לשירותכם בכל מזג אוויר

א.ר.נ נדיב מספקת שירותי ייצור אוהלים בכל עונות השנה, ואתם יכולים ליהנות מהאיכות גם בחורף, כשהגשם יורד, וגם בקיץ, כשהשמש קופחת. בשני המקרים מובטח לכם שהאירוע שלכם יתקיים במקום מוגן וממוגן, שיאפשר לכם ולאורחים ליהנות מכל רגע.

צור קשר

לקבלת שיחת יעוץ ללא עלותקידום באינטרנט קידום באינטרנט