מחפשים אחר מרקיזות אטימות לרטיבות? רוצים לשפר את האסתטיקה של החלונות או המרפסת?

פנו עכשיו אל חברת א.ר.נ. נדיב לקבלת ייעוץ והצעת מחיר משתלמת.

המרקיזות של חברת א.ר.נ נדיב ידועות בתור פתרון הצללה איכותי. בזכות יכולת עמידות מרשימה, שלד חזק וחסין, התקנה מהירה, אורח חיים של עד 12 שנה, והפעלה חשמלית או ידנית הן יכולות לשנות לחלוטין את מראה המרפסת או החלון שלכם. בנוסף, א.ר.נ. נדיב מאפשרת הדפסה של לוגו ושם העסק על גבי מרקיזה, במטרה לנצל את האסתטיקה הייחודית לצורכי שיווק וקידום.

יתרונות המרקיזה

מטרת המרקיזה היא קודם כל להגן על הויטרינה, המרפסת או החלון, ולספק אטימות של 100%. בנוסף, בחברת א.ר.נ. נדיב מתמחים בהתקנת פתרונות הצללה המגנים מפני הגשם והשמש. הסוככים שלנו מאפשרים שימוש מגוון, הם קבועים ומתקפלים, ונחשבים לקלאסיים בשל צורת המניפה. חברת א.ר.נ. נדיב מבטיחה התקנת פתרונות הצללה מהסוג של מרקיזים בבתים, מסעדות, עסקים, בתי מלון ועוד. ניתן להתקין אותם במידות של עד 6 מטר רוחב ו-2 מטר אורך, ולייצר את הכיסוי מבד דראלון מקורי או PVC.

הפעלה נוחה לצרכים שונים לכל לקוח ולקוח של החברה

הסוככים של א.ר.נ. נדיב אינם דורשים תחזוקה, ואף שומרים על צורתם המקורית לאורך זמן. השלד שלהם בנוי מ-4-7 מסגרות עשויות אלומיניום המחוברות אחת לשנייה כמניפה מתקפלת. ההפעלה של הסוכך המתקפל היא באמצעות חוט וגלגלת, בעוד פעולת הקיפול נעשית עם ידית נוחה, שלט רחוק או מפסק מיוחד

אל תתפשרו על פתרונות ההצללה, שפרו את המראה החיצוני של הבית, ונצלו את היתרונות של ההצללה המודרנית.

צלצלו עכשיו 9364223 – 08 או 2509008 – 072, ותאמו פגישת היכרות עם נציגי א.ר.נ. נדיב.

פתרונות הצללה אישיים לכל צורך זוהי אמנות שדורשת מהימנות גבוהה וניסיון נרחב בתחומים קרובים. כך, התאמה של מרקיזה לבתים פרטיים או סביבות עסקיות זהו אחד השירותים החשובים הניתנים על ידי חברת א.ר.נ נדיב בע"מ – אחת החברות המנוסות והמגוונות בתחום ההצללה בישראל. מרקיזות איכותיות ומרשימות עשויות להיות לא רק אמצעי הצללה, אלא גם דרך מעולה להוסיף צבע וייחודיות לכל מבנה אפשרי, והחברה עושה את כל מה שביכולתה על מנת לספק את המענה המושלם לכל צורך שכזה. בזכות בחירה של אמצעי הצללה איכותיים העומדים בתווי התקן המחמירים ביותר ניתן להשיג את המראה המרשים והמקסים ביותר באופן כללי לצד צל נעים בתוך המבנה.

מה היא הייחודיות של מרקיזה ?

כאשר מחפשים פתרונות הצללה נקודתיים, קבועים ואסתטיים – באופן טבעי התשובה היא המרקיזה. מדובר בפתרון ההצללה האסתטי ביותר בזכות הצורה היפה שלו – מעין קונכייה המחוברת לחלונות. בין היתרונות ניתן למצוא:

  • הצללה מאוזנת – בזכות המבנה של המרקיזה, הצל נופל בצורה חלקית בכל מהלך היום.
  • אפשרות לקפל – ניתן להתקין מרקיזה נפתחת, מה שיאפשר לשלוט עת ההצללה בכל עת.
  • עמידות – הפתרון הזה עתיד לשרת אתכם לאורך זמן רב
  • הגנה בפני הגשם – מדובר בפתרון לא רק כנגד השמש, אלא גם אפשרות להגן עליכם מפני הגשם

האוניברסלית והפרקטיות של פתרון זה הפכו אותו לאחד המועדפים על אנשים רבים – פרטיים ועסקיים כאחד.

נושאים שיש לשים אליהם לב לפני ההתקנה

על מנת ליהנות מצל מותאם בכל מהלך השנה, חשוב מאוד להתאים את פתרונות ההצללה על פי המאפיינים הספציפיים של כל חלון ובניין, לעיתים נדרש סיוע של מהנדס המיומן לקבוע את היקף הכיסוי של המרקיזה על גבי החלון על מנת ליצור הצלה מותאמת למיקום של החלונות, רמת כניסת האור הטבעי, וכו'. המאפיינים הספציפיים ביותר יסייעו לכם לקבל את התוצאה המבוקשת וליהנות מצל אופטימלי. כמו כן, חשוב להקפיד על כך שהסוכך יהיה עשוי מחומר מסנן קרינת UV, עמיד בפני לחות ואור שמש, זאת על מנת שלא ידהה תוך שנה אחת. האיכות חשובה מאוד, משום שמוצר שפחות ממשובח יוצא מכלל שימוש מהר מאוד.

צור קשר

לקבלת שיחת יעוץ ללא עלותקידום באינטרנט קידום באינטרנט