חברת א.ר.נ נדיב משמשת כסוכן ומפיץ מורשה של חברת lliassa – חברה ספרדית שמוצריה מתקבלים ברמת גימור מושלמת, ובשילוב של תקני בטיחות מחמירים ביותר בתקן האירופאי. בין הדגמים המשוכללים ביותר של החברה ניתן למצוא זרוע שרשרת או זרוע בשיטת art. לחברה הספרדית עוד מגוון פתרונות טכניים המאפשרים להרכיב סוככים כמעט בכל מידה (באמצעות מערכת הצלבה).

הכיסוי עשוי מבד דראלון מקורי, docril, המעניק לבד עמידות למים וגשם ומאפשר למנוע את חדירת קרינת ה- UV המסוכנת. בסוככי הזרועות ניתן לשלב מערכת מכנית או מערכת חשמלית. מערכת זו מצוידת במנוע חשמלי מסוג סומפי (צרפתי) המשלב בתוכו מקלט, כך שאפשרויות השימוש הן נרחבות ביותר, כגון: הפעלה באמצעות שלט רחוק, שילוב של חיישנים כנגד רוחות או הפעלת בית חכם.

חברת א.ר.נ. נדיב מעניקה ללקוחותיה ייעוץ טכני אמיתי ופתרון ריאלי ובטיחותי.

חברת א.ר.נ. נדיב מתקינה סוכך זרועות ברמת גימור גבוהה ובאיכות ללא פשרות, תוך התאמה לצורכי המקום ולדרישות הלקוח. מה עושה את ההבדל בינינו לבין המתחרים? השילוב בין הידע המקצועי הרחב שלנו, השימוש בחומרי הגלם הטובים ביותר, הייעוץ והגמישות בייצור ובתכנון על מנת לענות על כל צורך ובקשה, וכמובן – האיכות והמראה של המוצר המוגמר

 • מפיץ מורשה של חברת Iliassa
 • עמידה בכל תקני הבטיחות המחמירים
 • זרועות אל חלד
 • התקנה בכל מידה וגודל
 • מונע חדירה של קרני UV
 • עמידים למים בצורה מקסימלית
 • מומחה expert מורשה של חברת סומפי

מתקשרים עוד היום, ומקבלים ייעוץ מקצועי להתאמת פתרון ההצללה המושלם לדרישותיכם: 9364223 – 08

למה כדאי להתקין סוכך זרועות

בחודשי הקיץ הלוהטים במדינתנו כולם מחפשים קצת צל וקרירות. למטרה זו נכנסים דגמי סוכך זרועות שונים שניתן להפעילם ולקפלם בצורה ידנית או באמצעות מנוע חשמלי. היתרון הוא אפשרות הקיפול והפתיחה של הזרועות לפי הזווית הרצויה לכם. סוככים למרפסת הינם פתרון משלים למראה הבית או העסק הודות לעיצוב ולנוחות בפעולת ההפעלה. לבתי עסק (מסעדות וחנויות) ניתן להדפיס את השם והלוגו – דבר שבהחלט ממתג את העסק.

יתרונות של סוככי זרועות

 1. מבחר מרשים של צבעים לפי בחירה
 2. צורות שונות
 3. זמן התקנה מהיר
 4. עשויים מחומרים אל חלד ועמידים למים

את המוצר ניתן להתקין בבתים פרטיים, בתי דירות, בגינות, במרפסות, על חלונות, על דלתות כניסה ועוד.

צור קשר

לקבלת שיחת יעוץ ללא עלותקידום באינטרנט קידום באינטרנט