מדובר בבעיה מוכרת – מגיע הקיץ ואיתו השמש הקופחת, ואין לנו לאן לברוח אפילו לא בדירה שלנו, בגלל שבמרפסת המצב אפילו גרוע יותר. באמצעות אבזור על ידי סוככים למרפסת מבית היוצר של חברת א.ר.נ נדיב בע"מ המקצועית והמעולה, המאפשרת מבחר ענק של אמצעי סיכוך שונים ומגוונים, מה שיבטיח שתמיד תקבלו אך ורק את הפתרון הדרוש לכם והמתאים ביותר לצרכים שלכם. כל פריט בהיצע החברה עונה על הדרישות הגבוהות ביותר של תו התקן הישראלי והאירופאי ודואג לכך שכל שטח בו ממוקם פתרון ההצללה יהיה נעים במידה מרבית. 

הסוגים השונים של סוככים למרפסת שמש

כל בית וכל דירה מיוחדים במינה, ולכל פרט שכזה יש השפעה מרחיקת לכת על הדרישות כלפי פתרונות ההצללה המתאימים ביותר. להלן מספר אמצעי ההצללה הפופולריים ביותר שניתן להתאים לכל מבנה:

  • סכך זרועות – סוכך הנצמד לקיר ומתפרס מעל המרפסת באמצעות שלד עשוי אלומיניום איכותי
  • סכך מסך – סכך המתאים למרפסות שהשמש מציפה אותן בקו ישר, ולכן הם אנכיים
  • סוכך קבוע – סכך שמשמש בקיץ ובחורף כאחד, ומשמש בתור אמצעי שסוגר את המרפסת למרפסת שמש
  • מרקיזה – פיתרון אסתטי המאפשר גם הוא לסגור את המרפסת לחורף ולקיץ ולהגן משמש ומגשם באותה המידה

ההתאמה של הסוככים למרפסת נעשית על פי הצרכים הייחודיים של לקוח ותוך התחשבות בנושאים כגון שעות שיא החום באזור המרפסת והאם יש צורך בשינוי זווית הסכך או לא.

סוככים למרפסת מחיר אטרקטיבי במיוחד חברת א.ר.נ נדיב בע"מ

פעמים רבות אותה החברה המייבאת או המייצרת את הסוככים היא גם זו שמתקינה אותם. לכן חשוב מאוד למצוא את המומחים המיומנים ביותר בתחום זה, זאת על מנת ליצור את הפתרונות היעילים והאיכותיים ביותר בכל השלבים, כולל שלב ההתקנה שעשוי להיות קריטי ביותר ולדרוש אנשי מקצוע ברמה הגבוהה ביותר – כולל ידע הנדסי חשוב. ההתקנה הטובה ביותר, לצד בחירה נכונה של סוג הסוכך תאפשר להאריך את תוחלת החיים של המוצר, כולל לחסוך בהוצאות החלפת הבד המכסה, משום שחיפוי נכון, בזווית מותאמת וניתן לשינוי במידת הצורך תמנע דהייה מהירה מדי של המוצר וחלופה תדירה שלו.

סוככים למרפסת שמש

צור קשר

לקבלת שיחת יעוץ ללא עלותקידום באינטרנט קידום באינטרנט