התחממות יתר מסוכנת לכל דבר וכל גורם – ורכבים אינם יוצאי דופן. כך, סככה לרכב מחברת א.ר.נ נדיב בע"מ מספקת את הפתרון האופטימלי לשמירה על הרכב מפני נזקי החום, התקלפות של חלקים מהצבע, תוך התאמה מושלמת לא רק לרכב, אלא גם לסביבה של החנייה. ניתן ליצור סכך הממוקם על הקיר של הבניין, או להקים סככה מותאמת על בסיס כמות מינימלית של עמודים. בסופו של דבר, מדובר בפרויקט המותאם אישית לצרכים של הלקוח, עם צבעים מרהיבים שיוסיפו אופי לבית כולו וישפרו את איכות החיים של כל בני הבית. החברה מספקת את השירותים בכל רחבי הארץ ובאיכות בלתי מתפשרת.

מדוע מומלץ להתקין סככה לרכב לפני הקיץ?

כאמור, אזור שנמצא תמיד תחת השמש מתלהט מהר מאוד וגורם לבעיות ברכב וגם לבעליו. להלן מספר סיבות עקרוניות להתקין סככה לרכב לפני שמגיע הקיץ:

  • מי שעושה מראש מרוויח – על מנת לוודא שהסככה תהיה במקום לפני תחילת שיא החום, כדאי להזמין את העבודה מראש.
  • יותר נעים לצאת מהבית – לא רק הרכב לא יתחמם, אלא גם הקרקע שבדרך אליו, כך שהחיים ישתפרו כבר מהרגע שבו צריך לצאת מהבית.
  • שימוש ארוך טווח – סככות המותאמות לקיץ הישראלי מעניקות מענה מושלם לאורך שנים ארוכות, מה שמבטיח שההשקעה תשתלם מאוד לטווח הארוך. 

סככה לרכב מחיר משתלם במיוחד

צל זהו נכס חשוב מאוד בחודשי הקיץ, בעיקר אם הוא קבוע. באמצעות בחירה בנקודות המתאימות באזור הבית ובזווית המותאמת של הסוכך ניתן ליהנות לא רק מהצללה, אלא גם מקרירות נעימה באופן כללי. כך, ניתן להוסיף גורמי הצללה לאזור המרפסת, החצר ועוד. באמצעות שמירה על חלקים שונים מהבית מפני התחממות יותר, ניתן להרגיש יותר בנוח בכל הבית באופן כללי, וזה רק חלק מהסיבות לכך שיותר ויותר אנשים בוחרים להציל את השטחים שמסביב ביתם, על מנת שלא יצטרכו להסתגר כל היום מתחת למזגן. באמצעות שיתוף פעולה עם חברות איכותיות ומתקדמות, ניתן ליצור פתרונות הצללה איכותיים ביותר שיעניקו שיפור משמעותי בכל הבית ויהפכו את הקיץ להרבה יותר נסבל.

סככה לרכב מחיר משתלם במיוחד

צור קשר

לקבלת שיחת יעוץ ללא עלותקידום באינטרנט קידום באינטרנט