נוחות זה שם המשחק בתוצרת המודרנית, והתקנת פרגולה חשמלית של חברת א.ר.נ נדיב מעניקה מענה מלא לצורך זה. מדובר בווריאציה מתקדמת והרבה יותר נוחה מהפרגולה הרגילה שהתרגלנו ל"דווש" על מנת להוציא ולהכניס, עניין שעשוי להיות מעיק ולא נעים כאשר יורד גשם, או פשוט כשאין כוח לכך. חברת א.ר.נ נדיב מספקת מגוון רחב ביותר של פתרונות הצללה קונבנציונליים, חדשניים ומתקדמים. הפרגולות המותקנות באמצעות החברה הן נוחות, איכותיות ואסתטיות, עשויות מהחומרים המשובחים ביותר בתחום ומעניקות את הצל המיוחל וכן את ההגנה בפני הגשם בחודשי החורף, הפתרון המושלם עבור מזג האוויר הישראלי.

מדוע דווקא פרגולה חשמלית?

על מנת להפיק את כל התועלת שאפשר מפתרונות הצללה, חשוב מאוד להתאים את השיטה המתאימה ביותר. היתרונות הבולטים של הפרגולה החשמלית הפכו אותה לבחרה אוטומטית כמעט:

  • עמידות – השלד הגמיש מאפשר פתיחה של עד 10 מטרים לרוחב של 15 מטרים (תלוי בקיר שעליו תולים)
  • קלות שימוש – הפרגולה נפתחת ונסגרת מהר מאוד
  • התאמה לצורכי הלקוח – ניתן להתאים את הפרגולה לשטח הקיים ולדאוג שהיא תטיל את הצל בדיוק היכן שצריך
  • שילוב אסתטי – הפרגולות עשויות מחומר צבעוני ומשובב עין, כך שמדובר בתוספת בעלת ערך חיצוני באותה המידה
  • עמידות המנגנון – בגלל שהמנוע פותח וסוגר את הפרגולה באופן אוטומטי ומדויק, יש סיכוי קטן יותר לתקלות במהלך ביצוע פעולות אלה.

בסופו של דבר, מדובר בדרך הטובה ביותר להשיג את הצל הרצוי ללא כל קושי, ותוך שמירה על המוצר לאורך זמן, וזו הסיבה לכך שמדובר ב

פרגולה חשמלית במבצע חברת א.ר.נ נדיב בע"מ

הפרגולות מהוות את אחד מאמצעי ההצללה הפופולריים ביותר, משום שהן מאפשרות חופש פעולה בלתי מעורער שחשוב מאוד לכל אדם בעל שטח פרטי. הפרגולה היא גמישה בשימושים וגם מאפשרת להגן עם השטח מהשמש בקיץ ומהגשם בחורף, כך שמדובר בפתרונות אופטימליים לאזורי בריכות, מרפסות, אזורים פתוחים בבתי קפה ודומיהם, חוף הים, אזור חנייה ליד הבית, קדמת חנויות ועוד. הפרגולות החשמליות מתאימות לשימושים אישיים ועסקיים כאחד ומאפשרות לשהות באזור מוצל ונעים בכל חודשי השנה, שרובם בישראל מאופיין בשמש קופחת.

פרגולה חשמלית במבצע

צור קשר

לקבלת שיחת יעוץ ללא עלותקידום באינטרנט קידום באינטרנט