העולם המודרני דורש פתרונות הרבה יותר יעילים ופרקטיים מאלה שהיו עד כה. כך, במקום השמשיות שכולנו התרגלנו לראות בילדות, אנחנו רוצים לראות פתרונות פחות מסורבלים ויותר יעילים – דוגמת צילייה. חברת א.ר.נ נדיב בע"מ המספקת את שירותי ההצללה המגוונים ביותר מביאה גם את הפתרון שנחשב כיום לגאוני והפשוט ביותר, בין השאר בזכות העובדה שכל מרכיביו יכולים להיכנס לתיק קטן. החברה מספקת פתרונות הצללה קבועים וניידים באותה המידה ומאפשרת לדאוג לכך שהצל יהיה זמין בכל סביבה, כגון בים, בחצר או בפארק שבו עושים פיקניק. האוניברסליות של פתרון זה הפך אותו ללהיט בקרב ישראלים רבים.

מהי צילייה ומה ההבדלים בינה לבין סוגי הצללה אחרים?

בניגוד לשמשיות, המבנה של הצילייה מאפשר לפרוס אותה תוך זמן קצר וגם לאפשר שטח מוצל גדול יותר. להלן המאפיינים הבולטים של הצילייה:

  • בד מיקרופייבר נמתח (בדרך כלל עשוי לייקרה) המאופיין בסינון קרינה חזק ביותר
  • מוטות קטנים יחסית – נפתחים ונסגרים על ידי מנגנון קפיצי, מה שמאפשר התקנה מהירה מאוד
  • גורמים המחזיקים את הקונסטרוקציה במקומה – כאשר מדובר בצילייה לים אלו הם שקיקים שממולאים בחול. במקרים אחרים מספיקה אבן. 
  • גודל – לעיתים מדובר בצילייה המאפשרת שטח של 1.5 מטר רבועים לשבת בו, במילים אחרות – היא עשויה להחליף אוהל גדול בגודל של 10 מ"ר.

ניתן להחליט על הפרטים הקטנים יחסית מול חברת הספק המעניקה את כל סוגי הצילייה הקיימים כיום בשוק, תוך הקפדה על מתן אחריות לתקופה ארוכה יחסית. 

צילייה לגינה

המטרה העיקרית ביותר של כל אביזר שכזה היא ליצור סביבה כמה שיותר נעימה ובטיחותית עבור משפחה, אנשים צעירים, ילדים, חיות מחמד וכו'. מדובר בפריט שעומד למעשה באחריות הגבוהה של ליצור סביבה בטיחותית בכל הקשור לקרינה ישירה, חום חזק וגם שמש חזקה הפוגעת בעיניים. על מנת שהצילייה תבצע את תפקידה בצורה היעילה ביותר, עליה להתחבר באופן תקין ונוח לכל סוג שטח, להיות עמידה ונמתחת במידה מספקת. ניתן לבחור מוצרים במספר גדלים וצבעים, כאשר בדרך כלל סינון הקרינה הטוב ביותר נעשה על ידי החומרים בצבעים הכהים ביותר.

צילייה לגינה במבצע

צור קשר

לקבלת שיחת יעוץ ללא עלותקידום באינטרנט קידום באינטרנט