בקיץ יש את האביזרים הקטנים שהופכים כל התנהלות להרבה יותר מפנקת ונעימה. אין ספק שאחת הדוגמאות המובהקות ביותר לכך – אלו רשתות צל שעשויות להפוך כל חוויה להרבה יותר קרירה, אפילו את היום הקופח ביותר בחוף הים. מוצרי הצללה של חברת א.ר.נ נדיב בע"מ מהווים את הדרך המושלם ליהנות מכל היתרונות של הקיץ לצד אמצעים להקל על המאפיינים המורכבים ביותר שלו – החום, הלחות וכו'. הרשתות מאפשרות ליצור סביבה שבה האוויר קריר יותר, אין שמש ישירה ומאפשרת להאריך את השהייה בטבע לאורך זמן, לספק פתרונות מעולים לאירועים בטבע ולדאוג לחווייתיות משופרת של כל אירוע ובילוי משפחתי.

לאלו שימושים מתאימות רשתות צל ?

רכישה של רשת בעלות קבועה עבור מטר מרובע מאפשרת שימושים מגוונים, מותאמים אישית לצרכים שלכם.

  • הגנה על הגינה – הרשת תדאג לכך שהצמחייה שלכם לא תגווע מהר מדי תחת השמש
  • גידור שטח בים – באמצעות התקנה של רשתות צל בנקודה שבה מבלים בחוף הים, ניתן להעביר במקום זמן רב יותר
  • הצללה של הבריכה – ניתן למקם את הרשתות על גבי עמודים המותקנים בצורת ריבוע סביב הבריכה, מה שיאפשר פתרון הצללה נוח וזול יחסית.
  • הצללת חנייה – מתיחת רשת מעל החנייה תדאג לכך שהאוטו יתחמם הרבה פחות
  • הצללת הכניסה לבית – גם אם אין לכם מרפסת, באמצעות הצללת אזור קטן בסביבת הבית ניתן ליהנות מסביבה נעימה יותר במחיר משתלם.

רשתות צל לאירועים

על מנת שכל רשתות הצל תעמודנה בציפיות שלכם, חשוב מאוד לבחור בדיוק במוצר הדרוש לכם. הרשתות מגיעות במספר צבעים, כאשר ככל שהצבע כהה יותר, כך ההצללה טובה יותר – הרשתות השחורות מספקות 90% הצללה לעומת 50% של הרשתות הלבנות. בנוסף, חשוב שברשת יהיה חריצים המוגנים בטבעות מתכת איכותיות, על מנת להבטיח שהרשת לא תקרע במקטעים אלה ועל מנת להבטיח את השימוש הארוך ביותר. החומר עצמו משחק תפקיד חשוב ביותר גם כן, משום שחומר PVC איכותי בעל מאפיינים מסנני קרינה וצפיפות רקמות גבוהה ביותר – רק חומרים שכאלה יאפשרו ליהנות מצל נעים בכל עת.

צור קשר

לקבלת שיחת יעוץ ללא עלותקידום באינטרנט קידום באינטרנט